Hakkımızda

Biz Kimiz?

İnanç Ticaret olarak 90’lı yılların başında başladı serüvenimiz. Bu yıllarda İzmir’in belirli bölgelerine başta züccaciye ürünü olmak üzere tüm ev eşyalarını kapınıza kadar getirerek sunmaya başladık, ilk hizmetlerimizi. Sunduğumuz ürün çeşitliliği ve ödeme konusunda değerli halkımıza verdiğimiz destekler ile kısa zamanda kendimize olan güveni sağladık. 1991 tarihinde İnanç Ticaret olarak ilk mağazamızı Gaziemir’de açtık. Burada sunduğumuz ürün çeşitliliğini günden güne artırarak Beko, Bambi, Karaca, Uğur, Yataş, Fakir gibi büyük markaların yetkili bayisi olduk.

Yıllar geçtikçe mutlu İnanç Ticaret müşterileri arttı ve tek şubenin yetmeyeceği anlaşıldı. Ve 1997 tarihinde ikinci şubemizi mobilya ağırlıklı olarak yine Gaziemir’de, 2007 yılında ise 3. şubemizi züccaciye üzerine Menderes’te açtık. Bu zamana kadar aldığımız olumlu geri bildirimler neticesinde aldığımız kararlar ile şubelerimizi ve anlaşmalı markalarımızı artırmaya karar verdik.

Yıl 2022, İnanç Ticaret olarak halihazırda 7 şubemiz ile hizmetinizdeyiz. Ayrıca online şubemiz inancticaret.com ile de artık cebinizde, bilgisayarınızda her yerdeyiz…

İnanç Ticaret olarak sizler için varız. Verdiğiniz destek için teşekkür ederiz…

inanc-ticaret-hakkimizda

Vizyonumuz

İnanç Ticaret olarak kurulduğumuz 1991 yılından itibaren dur durak bilmeden çalıştık. Firmamızın ismini duyurmak ve ulaştığımız müşterilerimizi her geçen gün artırmak amacıyla elimizden gelenin en iyisini yapmak için gece gündüz çalışmaktayız. Belirlediğimiz hedeflere ulaşmak için her geçen gün daha çok çalışmak en baştaki önceliğimizdir.

Misyonumuz

İnanç Ticaret olarak hedeflerimizi gerçekleştirmek için yüklendiğimiz sorumlulukların bilincindeyiz. 30 yılı aşkın edindiğimiz tecrübe ile günümüzün teknolojik imkanlarını birleştirerek sizlere daha iyi hizmet sunmak için her geçen gün mağaza sayılarımızı artırmaktayız. Son olarak açtığımız online mağazamız ile artık anında siparişlerinizi verebileceksiniz.

1M+

Alışveriş

700B+

Müşteri

200+

Marka

24/7

Kusursuz Destek

X